Wil je meer weten? Neem contact op!

Ben je enthousiast geworden over werken bij de Quoratio Groep? Mocht je al gesolliciteerd hebben, dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op. Heb je nog vragen? Vul dan het formulier in, neem contact op met een van onze recruiters, stuur een appje of stel je vraag via de chatbot.

Waar vind je ons?

Wij zijn makkelijk te bereiken vanaf de A12 afslag Bunnik.

Plan je route 9292 OV

Stel je vraag en laat een bericht achter

Jorine Bakker

Corporate Recruiter Sociaal Domein & Uitkeringen
+31620822017
jbakker@quoratiogroep.nl

Monique Roelofs

Corporate Recruiter Finance & Control
+31682879239
mroelofs@quoratiogroep.nl

Sarah Afkari

Corporate Recruiter Finance & Control
+31657991204
safkari@quoratiogroep.nl

Claudia Huisman - van Maanen

Corporate Recruiter Finance & Control
+31651863827
cvanmaanen@quoratiogroep.nl

Quincy Amatsakio

Corporate Recruiter Finance & Control

+31647246737

qamatsakio@quoratiogroep.nl

Francis Schönfeldt

Corporate Recruiter Healthcare
+31612137543
fschonfeldt@quoratiogroep.nl

Veronique Onnou

Corporate Recruiter Healthcare
+31682074631
vonnou@quoratiogroep.nl

Sonja Bouwman

Corporate Recruiter Pensioenen
+31645524874
sbouwman@quoratiogroep.nl

Romy Bastiaansen

Corporate Recruiter HR Process & Payroll
+31626216081
rbastiaansen@quoratiogroep.nl

Geerte Stoelers
Lisa Spee

Corporate Recruiter HR Process & Payroll
+31630296549
lspee@quoratiogroep.nl

Wil je niks missen?

Benieuwd naar ons laatste nieuws, komende events of actuele vacatures?

Ja, hou mij op de hoogte!

De Quoratio Groep heeft in totaal 4 jaar de FD Gazellen-award gewonnen in de categorie grote bedrijven.

Login